Про Академію

Наша мета – підвищення професійного рівня адвокатів, консультантів і фахівців, які працюють в нашій галузі, а також бізнесменов та громадян. В цьому ми солідарні з основними суспільними спільнотами юристів, є їх партнерами та однодумцями.

В Академії об’єдналися професіонали професії з тим, щоб спільно підвищувати професійний рівень української адвокації та людей, які працюють в цій сфері, спільно ростити кадри для галузі і практично допомагати чинним професіоналам підвищувати свою кваліфікацію, обмінюватися досвідом, знанням і бути в курсі нових технологій.

Семінари, конференції, навчальні програми, курси та майстер-класи Академії адвокації організовуються за підтримки компанії United international Partners і є однією з кращих майданчиків для обміну досвідом, отримання знань і розвитку професійних компетенцій.

Керівники найбільших українських і міжнародних юридичних фірм, які самі створили свої кампанії, діляться своїм колосальним досвідом, розповідають про те, чим сьогодні живе юриспруденція і демонструють на прикладах як домагатися найкращих результатів.

Для кращих випускників семінарів, майстер-класів та навчальних програм передбачені стажування в провідних рекламних агентствах і фірмах з подальшою можливістю приєднатися до команди професіоналів провідних компаній.

Фахівці з працевлаштування навчать учасників як саме слід шукати і знаходити роботу, розвиватися в нашій області.

Програми семінарів та майстер-класів охоплюють всі практичні напрямки роботи і дають неоціненний досвід успіху.

Ми співпрацюємо з междунарроднимі організаціями для проведення регулярних семінарів та майстер-класів, що дозволяє нам і нашим слухачам бути на вістрі розвитку світової захисту прав людини.

Молодим юристам будуть особливо корисні контакти і знайомства з гуру адвокатами, які в майбутньому дозволять успішно розвивати кар’єру.
Ми чекаємо всіх не байдужих і поділяють цінності і цілі Академії адвокації.

Якщо Ви – професіонал і у Вас є досвід, яким хочете поділитися – приймайте участь в наших семінарах і круглих столах.

Якщо Вам потрібні нові знання – приймайте участь в різних освітніх програмах, зав’язуйте нові контакти і знайомства, включайтеся в створення своїх проектів в командах провідних юридичний компаній України.

1 Comment

  1. Хочу выразить благодарность Александру Николаевичу, всей команде академии, преподавателям за обучение программе по курсу «Адвокатский маркетинг за 60 дней» ! За период обучения мы получали не только знания, но и самое ценное, это практический опыт… создания СВОЕГО БРЕНДА Энергетического напитка )))
    И поверьте это многого стоит.
    Хочу пожелать Академии развития, вдохновения, творческих полетов и всего самого наилучшего!!!
    С ув. Евгения ))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *