Адвокатський маркетинг

0 участник

Курс призначений для всіх бажаючих почати адвокатську кар’єру і залучити клієнтів з використанням сучасних маркетингових інструментів.

Цільова Аудиторія: випускники ВНЗ, співробітники невеликих юридичних компаній, співробітників суміжних з юридичної консалтингових професій. Обов’язкова вимога до учасників курсу – наявність ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра.

Опис курсу:
Курс «Адвокатський маркетинг. Ваш перший крок в маркетингу» являє собою цілісну гнучку програму навчання маркетингу, яка включає в себе всі основні класичні елементи і побудована у вигляді тематичних модулів із застосуванням великої кількості практичних кейсів для обговорення та аналізу.

Заняття ведуть професіонали з великим досвідом роботи в маркетингу адвокатських компаній. Окремі авторські модулі викладають міжнародні експерти, яких ми запрошуємо для Вас з-за кордону.

Сучасна методика викладання дозволить Вам освоїти великий обсяг інформації за короткий період. Протягом занять Ви в подробицях вивчіть і навчитеся застосовувати маркетингову теорію і концепції на практиці.

У програму включені такі основні розділи:

Сучасний маркетинг і бренд-менеджмент
Ми розглянемо теорію маркетингу на практиці великих адвокатських компаній – як це реально працює. Стане зрозуміло, як сучасні компанії застосовують теорію маркетингу в своїй щоденній роботі. Будуть розглянуті варіанти стратегічних річних планів брендів – з чого вони складаються, які показники виводяться в цілі і як ці цілі досягаються, використовуючи теорію маркетингу на практиці, і т.д.

Медіа менеджмент (все про медіа і Internet)
ТВ, зовнішня реклама, преса, інтернет, радіо – ми розберемося в кожному з цих медіа, дізнаємося, як відбувається баїнг і планування, як вимірюється медійна ефективність. Вивчення відбувається на розгляді реальних медіа планів і медіа брифів. Навчимося розуміння медіа стратегії і зможемо самостійно писати медіа бріфи, коментувати медіа-плани.

Маркетингові комунікації та ефективність реклами
Ми дізнаємося, як вимірюється успіх рекламних кампаній на практиці. Розглянемо / розкладемо деякі реальні рекламні кампанії «по кісточках» на підставі реальних проведених досліджень, навчимося розуміти, що працює добре, що працює гірше і як підготувати рекламну кампанію, яка виконає свої цілі. Ми також вивчимо процес виробництва ТВ реклами на прикладі реальних рекламних кампаній.

Практичне виробництво рекламних матеріалів
Крім розуміння процесу виробництва телевізійних роликів, ми також розберемося в тому, як готується зовнішня реклама, радіо реклама, інтернет реклама і як розробляються і виробляються POSM (рекламна продукція для торгових точок).

Створення Бренда – практика
Кожен учасник курсу створить свій власний бренд в категорії енергетиків, отримає кваліфіковані коментарі від фахівців цієї категорії, створить своє позиціонування, напише креативні і медіа бріфи, розробить медіа стратегію і т.д. Таким чином, набувається досвід реальної роботи в юридичному маркетингу. Учасники курсу розвиватимуть свої ораторські та презентаційні навички, презентуючи свої бренди і ідеї на всьому протязі курсу.

Як знайти роботу
Ми напишемо кожному учаснику курсу професійне резюме, розберемося в тому, як працює ринок працевлаштування, навчимося успішно проходити співбесіди.

Business English for Marketing and Advertising
Особлива увага приділяється ділової англійської мови та термінологічної специфіці в маркетингу. Навчимося правильно писати імейли, вести ділове листування англійською.

Після закінчення курсу Ви будете знайомі з практичним сучасним маркетингом успішних адвокатських компаній.

  • Будете мати практичний досвід роботи.
  • Зможете достойно пройти співбесіду в мультинаціональних компаній.
  • Будете мати готове, професійно складене резюме та портфоліо.
  • Отримайте шанс організувати свою діяльність так, що забезпечити себе клієнтами на багато років вперед.
  • Будете нагороджені Сертифікатом про закінчення курсу.

УВАГА!

Кращим випускникам буде надана рекомендація на проходження практики в кращих адвокатських компаніях.

Тривалість повного курсу – 30 днів.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 4 академічні години.

План не заполнен

Преподаватель

₴15,000.00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *